wtorek, 28 grudnia 2010

lora..lol to złodziejka

lora..lol  wyłudza hasło mówi że sie zamieni kontami a ona kradnie
                       OSTRZEGASM NIE DAJCIE SIE NABRAĆ ONA JEST HAKERKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz